Terapia biofilmu GBT

Terapia biofilmu GBT

(GUIDED BIOFILM THERAPY)

AIR FLOW

bezbolestné "pieskovanie zubov"

Profesionálne pieskovanie je bonusový úkon, ktorého výsledkom sú čisté a žiarivé zuby, bez akéhokoľvek poškodenia ako aj celková dezinfekcia dutiny ústnej.

V DIAMOND DENTAL používame najmodernejší typ pieskovača Air-flow ONE, ktorým je tento úkon posadený na najvyššiu úroveň, čo do estetiky a taktiež liečby ochorení v dutine ústnej. Pieskovačom odstraňujeme pigmentové škvrny a nánosy zubného povlaku z povrchu zubnej skloviny, ale taktiež z mäkkých tkanív v dutine ústnej (ďasno, jazyk a sliznice). Princíp pieskovania: aplikácia špeciálnych typov nano práškov (liečivo) + voda (ohrievaná)

Náš typ pieskovača nám umožňuje ošetrovať aj tých najmenších, pacientov s čeľustnoortopedickým aparátom (tzv. strojčekom), pacientov s citlivou sklovinou a s citlivými krčkami zubov, pacientov s celokeramickými korunkami, mostíkmi, protézami a samozrejme aj impantátmi.

Všetky služby

Krajský predseda asociácie dentálnych hygieničiek
Člen Slovenskej komory medicínsko technických pracovníkov
menucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram